We gaan weer andere delen van de Eifel verkennen dus absoluut geen herhaling van afgelopen jaar en met een aantal fraaie bezienswaardigheden.
We bieden dit jaar twee opties zodat mensen indien gewenst ook net iets langer weg kunnen:
Optie 1: 2 dagen toeren, 3 nachten
do 4 sept - aankomst hotel (middag/avond), mogelijkheid diner
vr 5 sept - toerdag, diner in hotel
za 6 sept - toerdag, diner in hotel
zo 7 sept - retour NL
Optie 2: 1 dag toeren, 2 nachten
vr 5 sept - aankomst hotel (middag/avond), mogelijkheid diner
za 6 sept - toerdag, diner in hotel
zo 7 sept - retour NL
Ga je mee? Dan graag aangeven hoeveel personen en welke optie. We doen met een ploeg ons uiterste best om er weer een feest van te maken en wie er afgelopen jaar bij is geweest, weet dat 't zeker een feest was! Kijk anders hier voor een verslag van 2013.
Aub geen aanmeldingen onder voorbehoud. Iedereen zal een normaal voorbehoud willen maken "want je weet maar nooit" dus dat kun je weglaten, maar weet je nog niet of je vrij kunt krijgen oid, wacht dan even met aanmelden.
Deelnemers (stand 25 augustus 2014)
Optie 1: 2 dagen toeren, 3 nachten
Jeroen - 2 pers
Gerrit - 2 pers
Ite - 2 pers
Gerwin - 2 pers
Koos - 2 pers
Sven - 1 persoon
Walter - 2 personen
Remy - 2 personen
Robert K - 1 pers
Mike C - 2 pers
Han D - 4 pers
Optie 2: 1 dag toeren, 2 nachten
Michel - 2 pers
Peter V. - 2 pers
Robster - 2 pers
Raymond - 2 pers
Geert + Odo - 2 pers
Jeremy - 2 pers
Tussenstand: 17 teams, 34 personen. Gaaf!
Toerpakket
Elke auto/team dient van ons een toerpakket af te nemen. Het belangrijkste onderdeel daarvan is een portofoon (te leen) met een raamantenne (schadevrij te monteren op elke auto). Hiermee kunnen we steeds in één keer de hele groep instructies en het laatste nieuws geven en zorgen dat we bij elkaar blijven. Daarnaast krijgt elke équipe hiermee een fraai rallyschildje als aandenken en niet te vergeten een routeboek. Prijs: € 32,00.
Moet je 3 dagen reserveren?
Het is absoluut raadzaam om zo'n trip uitgerust te doen, dus donderdag of vrijdag op het gemak heen, kan ook 's avonds, is wel aan te bevelen, zodat je geen lange rit op de zaterdagochtend hoeft te doen alvorens aan de toer te beginnen, maar een ieder is uiteraard vrij om er maar een dagje of alleen de za en zo uit van te maken.
Verplichte Vrijwaringsverklaring
Deze helpt om ons persoonlijk en ook als 'organisatie' te vrijwaren tegen claims van deelnemers en van derden. Zou tenslotte een beetje lullig zijn als je voor niets een evenement mag organiseren en dan aansprakelijk wordt gesteld. Tzt zal deze verklaring beschikbaar komen. Elke bestuurder is verplicht deze van te voren in te vullen, dus ook een bijrijder die ook een stukje gaat sturen.
Betalen in het buitenlandHotel
We hebben 15 kamers in ons vaste hotel, deze zijn echter inmiddels vergeven. Er zijn echter vele hotels in de omgeving, waarbij het overigens raadzaam is om een kamer te nemen in Daun of onmiddellijke omgeving: http://www.booking.com/Daun-Hotels . Zolang we maar tevoren weten wie we kunnen verwachten kunnen we wel altijd samen dineren en borrelen in Daun.
LET OP: reserveringen/wijzigingen/verzoeken hotel via PB aan Jeroen.
Even voor een idee, afgelopen jaar werd de volgende prijs gehanteerd, aanbod voor dit jaar volgt maar zal niet wezenlijk anders zijn:
De hotelkamers kosten normaal per persoon per nacht en incl ontbijt: 2 pers.kmr. EUR 45.00 ; 1 pers.kmr. EUR 59.00. Doorgaans krijgen we nog een kleine reductie icm diners.
Nog even een mededeling ivm elektronisch betalen: vrijwel alle banken hebben standaard een buitenlandse betalingslimiet van 500 euro ingesteld (per dag).
Hou daar rekening mee als je bijv na het afrekenen bij het hotel nog moet tanken bijvoorbeeld! Beter wat extra cash mee, of:
- een pas van een andere rekening
- hogere daglimiet buitenland instellen
- credit card mee













