Page 1 of 2
Afslaan na 500 meter
Posted: Mon Jul 19, 2010 3:13 pm
by Leonidas
Een kennis van mij heeft een 316 van 82 die elke x afslaat na 500 meter rijden.. Iets met brandstoftoevoer? Kan die auto overnemen voor weinig nl.
Posted: Mon Jul 19, 2010 4:29 pm
by Peter V.
Je zult iets meer informatie moeten geven want hier kan ik niet veel mee.
Posted: Mon Jul 19, 2010 4:39 pm
by Leonidas
Peter V. wrote:Je zult iets meer informatie moeten geven want hier kan ik niet veel mee.
Stationair loopt ie maar zodra in de versnelling slaat ie na zon 500 meter af. dan weer starten geen probleem..
Posted: Mon Jul 19, 2010 4:55 pm
by Jeroen
Eerste inval: klinkt als een gebrek aan brandstof, zodra je dat gaat vragen in een redelijke hoeveelheid (boven stationair) dan komt 'ie tekort.
Posted: Mon Jul 19, 2010 5:54 pm
by Wondermike
Mee eens, maar kan je stationair wel gas geven? Dus echt ff volgas?
Of is het uitvallen door een massa/trillingsprobleem?
Posted: Mon Jul 19, 2010 5:57 pm
by Leonidas
Wondermike wrote:Mee eens, maar kan je stationair wel gas geven? Dus echt ff volgas?
Of is het uitvallen door een massa/trillingsprobleem?
Je kunt wel gas geven maar dan vallen de toeren weg en slaat ie af..
lijkt me misschien iets simpels en dan heb ik er voor paar 100 weer een bmw bij

Posted: Mon Jul 19, 2010 6:07 pm
by Wondermike
Kan nooit veel zijn, nieuw filtertje, brandstofpompje en anders een verstopte carburateur.
Gewoon erbij nemen

Posted: Mon Jul 19, 2010 8:19 pm
by Peter V.
Je kan het inderdaad in een combinatie gooien waar de acceleratiepomp en onstekingsvervroeging iets mee te maken hebben. Kan in ieder geval nooit iets echt ergs zijn.
Bij het stationair gasgeven..... Gaan de toeren dan gelijk mee omhoog of praten we maar over een toerenverhoging van een paar honderd. Acceleratiepomp is simpel te testen.
Gewoon de motor uit laten staan, luchtfilter verwijderen en een keer gasgeven. In het luchtkanaal moet dan een straaltje benzine te zien zijn.
Het kan ook een vacuumlek zijn. Bij mijn 315 toendertijd heb ik een vergelijkbaar iets gehad en toen bleek de flexibele ondervoet van de carburateur gescheurd te zijn. Deze liep ook stationait maar zodra je iets extra vroeg viel hij uit.
Posted: Wed Jul 21, 2010 10:46 am
by ac/dennis
Posted: Wed Jul 21, 2010 10:58 am
by Leonidas
jaaaaaaaaa

Posted: Wed Jul 21, 2010 10:59 am
by ac/dennis
Leuke wagen voor drbij. Hopen dat je niet te veel tijd kwijtbent met de APK-klusjes.
Posted: Wed Jul 21, 2010 11:09 am
by Leonidas
eerst schorsen en eventueel kijken voor onderdelen die ik voor charlotte kan gebruiken.. 300 euro is niet veel geld.
Kan m voor 250 ophalen..
Posted: Wed Jul 21, 2010 1:47 pm
by r@n-d
Leonidas wrote:eerst schorsen en eventueel kijken voor onderdelen die ik voor charlotte kan gebruiken.. 300 euro is niet veel geld.
Kan m voor 250 ophalen..
Denk dat het veel werk is om hem APK te krijgen... Want anders zou de eigenaar hem zelf toch wel APK meegeven... Dat verkoopt namelijk beter....
Posted: Thu Jul 22, 2010 8:28 am
by Leonidas
Zodra je gas geeft verzuipt ie en slaat ie af... Rest van auto is nog vrij hard. Géén roest in het plaatwerk alleen jammer dat ie matzwart gerold is. Heb m voor 250 euri gekocht. In de koffer nog een extra 4-bak en een bijna nieuwe solex..
Posted: Thu Jul 22, 2010 10:41 am
by Peter V.
Ik zou zeggen.......foto's.
Het feit dat hij verzuipt, zoals je zegt, moet met een goede en juiste afstelling flink verbeteren dan.