Yepz, stugge belg (qua onderhandeling dan, voor de rest erg aardige kerel), ik had al eerder geïnformeerd naar het wagentje. Kreeg toen via mail een beschrijving van de auto waar ik niet helemaal van overdonderd was. Had wat roest volgens hem en de auto was gebruikt. Onder het motto, meestal is het erger dan beschreven, auto maar laten staan.
Afijn, zondagavond niets te doen dus toch maar een keer die kant op gereden met Mich.
Nou, alles was boven verwachting. Ik heb zelden zo'n harde e21 gezien

Roest is niet te vinden, alleen een spatbordje een kleine beschadiging. Geen boekjes bij, maar wel geschiedenis geheel bekend. Vorige eigenaar was een monteur bij de BMW.
Auto staat goed in de lak, interieur is netjes, onder de achterbank ook geen roest. Loopt netjes voor de rest en veel aan vernieuwd. Schuifdakje, vijfbak, sportvelgjes, spoilersetje, toerenteller en een mooie kleur.
Terug naar huis, ik doe het niet, ik heb zat staan. Thuis, ik doe het niet, ik heb zat staan. Nog een keer thuis, ik zal toch een bod doen. Stugge onderhandelaar, dan maar niet. Hmzz het is toch wel een mooie auto, dus nog een bod gedaan. Belg bleef stug, dus dan maar niet. Hmzz toch zonde om zo'n auto buiten liefhebberskringen te laten vallen, dus uiteindelijk maar gekocht
Groeten loentje