Page 1 of 1
Op letten bij LPG inbouw
Posted: Mon Apr 02, 2012 11:08 pm
by Tjurd
Beste forumers,
Ik wil op gas gaan rijden,
Ik heb het één en ander uitgezocht en gerekend, ben geen haastige rijder en voor mij kan het goed uit.
Nu heb ik zelf een paar wensen, Starten op benzine lijkt me beter (winter e.d.) ring tank i.p.v. reserve wiel en tanken achter de kenteken plaat.
Nu ben ik zelf redelijk technisch onderlegd echter heb ik weinig tot geen ervaring met LPG
Waar moet ik op letten, wat voor type verdamper of systeem e.t.c.
Hoe kan ik controleren dat mijn inbouwer goed werk levert op het cosmetische na?
Graag hoor ik van jullie hoe en wat.
Ps. Bespaar me de meningen over op gas rijden
Groeten
Re: Op letten bij LPG inbouw
Posted: Tue Apr 03, 2012 6:29 am
by Peter V.
Je moet even contact opnemen met deze mensen. Zij kunnen je precies uitleggen hoe en wat.
http://www.lpgonderdelenshop.nl/epages/ ... s/61481037
Re: Op letten bij LPG inbouw
Posted: Tue Apr 03, 2012 6:01 pm
by sten_91
ik heb ook een lpg-installatie. mocht je er niet uitkomen kan ik wel bijv het nr van de verdamper opzoeken o.i.d.
Re: Op letten bij LPG inbouw
Posted: Tue Apr 03, 2012 6:28 pm
by Wilmo
Precies, kijk even op de site. Voor 640 euro heb je alles, verdamper, elektronica, tank (58 liter ringtank), de hele meut. Wil je er dan nog bougies en een kleppensmeersysteem bij dan kom je op 720 uit voor een viercilinder. En kijk even uit naar mijn verslagje, ik heb het namelijk net gedaan, maar nog niet getypt.
Tankaansluiting kan achter de benzineklep, starten op gas gaat prima er zit een relais bij waarmee je dat allemaal kan bedienen vanuit je zetel. Verdamper moet gewoon een verdamper zijn, het mengstukje voor op je carburateur is iets specifieker, maar ook geen probleem.
Jij hoeft niet te keuren, dat doet de RDW voor je. Goed is goed.
Als je het zelf niet wilt inbouwen, kan ik begrijpen, dan zit bv in Rotterdam Agin. Die zouden het voor 1250 euro voor me inbouwen, inclusief 2 jaar garantie en een vervangende auto tijdens de inbouw.
Re: Op letten bij LPG inbouw
Posted: Thu Apr 05, 2012 5:14 pm
by jeroen beverdam
hoeveel gasrijders hebben we hier eigelijk?
wat zijn jullie ervaringen?
Jeroen Beverdam
Re: Op letten bij LPG inbouw
Posted: Thu Apr 05, 2012 6:14 pm
by Mikkel
Ik rij nog niet zo lang e21 maar wel op LPG. Zo'n 2-3 maandjes heb ik denk ik gereden en nu staat hij even stil vanwege wat reparatiewerk

.
318 carb met een lpgstuk onder de carburateur. Gastank achterin van 75? liter. Altijd op gas starten en loopt goed. een keer in de week even switchen naar benzine op de snelweg zodat ook het benzine systeem goed blijft werken. Het verbruik op LPG is gemiddeld 1 op 8. Maarja als je dat omrekend naar de huidige benzine prijzen rij je 1 op 19
