Page 1 of 1

Weekje sturen in de uk (met fotos)

Posted: Fri Jun 03, 2016 6:29 pm
by gerrit323
Net terug van een lekker weekje sturen in zuid engeland. Thomas was op zeeklassen dus met sarah er een weekje tussenuit.

Wij zijn via de eurotunnel naar omgeving eastborn gereden om daar te overnachten, in die omgeving zijn prachtige krijtkusten te vinden

Image

hier kan je al een mooi rondje rijden

Image

dag 2 verder in zuid westelijke richting naar exmouth, mooie strandomgeving en leuke omgeving om wat te kuieren

Image

De plaatselijke garage had wel wat moois staan

Image

De gemiddelde weg op het traject

Image

en het hotel voor de nacht

Image

Dag 3 noordelijker gereden naar porlock en minehead .. echt een aanrader die omgeving .. schotland in het klein.

Image

Image

Image

Gisteren dan terug richting eastborn maar niet zonder stonehenge te hebben bezocht.

Image

Wat duidelijk anders is in de uk tov hier of nederland .. daar is alles gebaseerd om het rijden zo vlot mogelijk te laten verlopen .. Bk = 50 .. alles daarbuiten voor 90% 100km/h

Zeer leuke wegen gestuurd ... niet echt om te doen wat we ik de alpen doen maar zij die eens met vrouwlief een weekje wegwillen zullen het best naar hun zin hebben.

Elke dag ongeveer 300km waardoor je nog tijd genoeg hebt op wat te bezichtigen of wat aan de zee te wandelen.

Onze vierwieler was de e36 m3 en dat is de ideale reisgezel .. ben hier enorm blij mee ... en de zeer goede onderstelsetup is volledig tot zijn recht gekomen op deze wegen. Koppel en vermogen meer dan voldoende dus helemaal goed

1600km in 5 dagen was ook voor sarah goed te doen dus dit is voor herhaling vatbaar.

En de m3 die is oppervlakkig gewassen want volgende week gaat die mee naar de eifel een weekend sturen

Re: Weekje sturen in de uk

Posted: Fri Jun 03, 2016 6:45 pm
by uwbuurman
Klinkt goed, Gerrit!!!

Re: Weekje sturen in de uk

Posted: Sat Jun 04, 2016 12:02 am
by Nick1984
Mooi Gerrit, daar is ie voor gemaakt! ;)
Zelf weet ik niet of ik graag links van de baan zou willen rijden, lijkt mij stresserend, maar het zal wss wel wennen na een tijdje.
Ik heb al een paar keer met een rechts gestuurde wagen hier gereden, doet toch wel vies, en een voorrang van rechts geef je altijd! :)
Komen er nog foto's? :p

Re: Weekje sturen in de uk

Posted: Sat Jun 04, 2016 8:09 am
by bmw e12 e21
Leuke trip Gerrit!

Re: Weekje sturen in de uk (met fotos)

Posted: Sat Jun 04, 2016 12:23 pm
by Manitoba
Ziet er uit als een paar topdagen op een toplocatie met een topauto! Leuk, Gerrit!

Greetz,
Walter.

Re: Weekje sturen in de uk (met fotos)

Posted: Sat Jun 04, 2016 1:49 pm
by uwbuurman
Leuke plaatjes!!

Re: Weekje sturen in de uk (met fotos)

Posted: Sun Jun 05, 2016 6:22 pm
by Jeroen
Nice! Wat is er te doen in de Eifel?

Re: Weekje sturen in de uk (met fotos)

Posted: Sun Jun 05, 2016 7:41 pm
by gerrit323
Met het clubje van KRAK gaan we daar zaterdag sturen .. rijden in 3 groepen .. de sportieve .. de trage .. en de zeer trage :mrgreen:

Zondag haak ik mss aan bij de jongens van het trackdayforum voor nog een rondje