Page 1 of 7

BMW 323i Edition-S 1982 NL

Posted: Mon Dec 14, 2009 7:34 pm
by Erik S.
Hallo,

Zal me eerst even voorstellen. Ik ben Erik ben 23 jaar en woonachtig in Groningen. En ben net als jullie besmet met het BMW-virus. :lol:

Het is bij mij begonnen met een E30 325p cabriolet en zoals jullie hieronder zien is mijn lijstje al aardig uitgebreid (in 2 jaar).

Heb nu sinds mei dit jaar een Edition-S van de 1ste eigenaar gekocht en ben deze helemaal aan het restaureren. Zowel van binnen als van buiten. Het was eigenlijk de planning om er een 5-jaren plan van te maken. Maar zoals het nu allemaal lijkt moet het lukken om het project in Mei 2010 af te kunnen hebben.

Heb dit weekend mijn motorblok naar een vriend van me gebracht voor revisie en de voor en achteras voor stralen en poedercoaten. Maar de achteras was zo slecht zei de straler dat ik me dit weekend eerst maar een ander heb gekocht.

Ik zal zo snel mogelijk foto's plaatsen, want weet van een aantal van jullie dat jullie aardig foto-GEIL zijn. :?:

Groeten Erik

Posted: Mon Dec 14, 2009 7:35 pm
by Erik S.
P.S. Kan iemand mij ook vertellen hoe ik hier foto's toevoeg???

Posted: Mon Dec 14, 2009 7:53 pm
by ac/dennis
Hoi en welkom!
Ben erg benieuwd naar je fotos. Als je Engels een beetje goed is, kan het volgende tpic je wel helpen:

http://www.bmwe21.net/forum/viewtopic.php?t=1461

Succes!

Posted: Sat Jan 02, 2010 10:50 am
by Erik S.
We hebben weer nieuws.

Afgelopen maandag 28 december naar Jeremy geweest. Om bij m´n E21 te gaan kijken. Ze hadden die dag de laatste onderdelen gespoten. En gingen dinsdag beginnen met hem weer in elkaar zetten (deuren, bbs-bumper, etc) Ramen erin en hemeltje plakken. Dus kon hem vandaag ophalen. Maar helaas storingsdienst. :cry: :cry: Dus moet nog maar een weekje wachten. En dan kan ik zelf hard aan het werk om hem af te bouwen. Kan niet wachten :lol:

P.S. zal komend weekend proberen foto's te plaatsen

Posted: Sat Jan 02, 2010 11:46 am
by Ed
Welkom Erik!

Woon je in stad zelf of meer in de provincie? Misschien kunnen we binnenkort eens bij elkaar komen om te kijken ;)

Posted: Sat Jan 02, 2010 4:28 pm
by Erik S.
Hey Ed,

Ik woon aan de rand van de stad. Eigenlijk is het een stukje niemands-land. Het is geen ruischerbrug, geen lewenborg en ook geen noorddijk. Het is tegenover dat wok-restaurant (shufu).

Lijkt me een goed idee om een keer bij elkaar langs te komen. Ervaringen en ideeën uitwisselen. En jij ook woonachtig in de stad Grunn?

Hoor het wel. Fijn weekend.

Posted: Sat Jan 02, 2010 11:02 pm
by Ed
Nee ik zit in Finnewôl, net boven Winschoten ;)

Maar dan zit je niet zo heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ver van ons af :mrgreen: 30km hooguit :)

Posted: Sun Jan 03, 2010 12:12 pm
by Erik S.
ohh dat valt mee. Dat is maar 20 minuutjes ofzo. Ik zit aan de goeie kant van de ring.

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:11 pm
by 323baur
En dan te bedenken dat ik járen over het 'sintelpaadje' van en naar Ten Boer ben gefietst omdat ik daar geboren ben en vervolgens 19 jaar heb gewoond... klein wereldje.

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:18 pm
by Erik S.
zo zie je maar weer. Ben in stadskanaal geboren en toen naar Brummen (vlakbij Arnhem). En nu weer terug in het hoge noorden.

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:25 pm
by Ed
Ik ben geboren en getogen Amsterdammer, mijn vrouw geboren in Stadskanaal...
Ik moet toch wel zeggen, ik wil niet meer uit 't noorden weg 8) (vroeger zei ik al dat ik weg wilde uit Amsterdam :) )

Ite, mis je 't noorden niet dan?

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:29 pm
by 323baur
Om eerlijk te zeggen: nee ik mis het niet.
Dat komt denk ik mede doordat mijn ouders allebei geen Groningers van geboorte zijn. Ik spreek de taal ook niet. Toch wel een zeer goede leuke jeugd in Groningen gehad. De ruimte is heerlijk!
Het liefste zou ik én een appartement in hartje stad en een rustige landelijke woning ergens in de middle of nothing hebben.

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:37 pm
by Ed
Ik versta 't Gronings toch wel behoorlijk na 3 jaar, spreken gaat me enigzins ook wel aardig af inmiddels :)

En dat voor iemand die al 30 van z'n leven plat, maar dan ook plat Amsterdams sprak :lol:

Het meest ideale vind ik (misschien ook omdat ik midden in de drukte ben opgegroeid) is dat het hier gewoon rustig is, zeg maar stil.
Niks is lekkerder dan thuiskomen en rust om je heen hebben 8)
Mensen hebben geen 'haast' en je leeft je eigen leven.. Iets wat over de randstad/westen niet gezegd kan worden :P

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:40 pm
by 323baur
Ik herken sterk wat je zegt - dat is ook het grote voordeel.
Ik doe bijna een moord voor een ruime grote schuur met krachtstroom.
Onlangs ben ik gaan kijken voor een dubbele garage box hier in Houten.
Diepte 7000, breedte 4500. stroom en water beschikbaar. Vraagprijs: net geen 100k. Daaaaag. :x

Posted: Sun Jan 03, 2010 3:45 pm
by Ed
Daar heb je er hier minimaal 3 voor van groter formaat :wink: