Ik heb geen idee hoe oud die banden van de E21 zijn, zullen inderdaad wel vrij oud zijn

komen t.z.t. nog wel anderen op, maar vind eigenlijk een 14" of 15" velg mooier onder de E21
Zit er zelfs aan te denken om een setje 14" staal van de E30 te laten verbreden (en dan de juiste ET waarde te krijgen voor de E21)
Overigens heb ik nog eens een auto gehad waar Uniroyals (raintyre) op zaten. Wat een k*t banden! Veel afrol geluid, sleten snel en grip was er ook niet. Voor mij dus nooit meer Uniroyals.
Bij de E36 (ook 328 maar dat wist je al

) voel ik dat zoekerige in het stuur. Banden kunnen ook 45 of 40 zijn, dat weet ik niet zo goed uit mijn hoofd
Winterbanden heb ik op staal bij deze auto, maar dat komt omdat ik deze cheap bij de aankoop van de auto erbij kreeg (incl. de banden omleggen van de E30 velgen naar deze E36 velgen). En met een paar E46 doppen erop ziet het er ook nog acceptabel uit.
Maar volgens mij is het redelijk normaal dat een brede band (>205) meer zoekt dan een smalle band (<195)?