Verder gaat 't wel vooral om poetsen en niet om rijden, maar wel een aardige verzameling auto's!
http://www.detailingbliss.com/forum/con ... elite-140/

Misschien is dat de enige manier om de verzekeringsbranche aan hun verstand te peuteren dat men misschien niet helemaal doelmatig met de middelen om gaat.Banksparen is 'in'
AMSTERDAM - Nederlanders halen in zo’n rap tempo hun geld uit spaar- en beleggingsverzekeringen en stallen dat in banksparen dat levensverzekeraars in financiële nood dreigen te komen.
Volgens De Nederlandsche Bank (DNB) hebben consumenten inmiddels al ruim 8,6 miljard euro uitstaan in deze fiscaal voordelige vermogensopbouw voor de oude dag en hypotheekaflossing. Dit bedrag komt neer op een verdubbeling ten opzichte van vorig jaar juni. De verzekeringsbranche maakt zich grote zorgen over het verschuiven van de stroom spaargeld.

* Inrichting kantorenJeroen wrote: Binnenkort: de maffia genaamd ziektekostenverzekeraars, de belangrijkste reden dat onze ziektekosten nu explosief stijgen.




Jeugdjournaal :lol: wrote:
Sneeuw in Nederland
vrijdag 26 november 2010
Winter wonderland in Nederland! In het noorden en zuiden van het land ligt op sommige plekken een sneeuwlaagje van drie tot vier centimeter.
Het weer heeft tot nu toe niet voor veel problemen gezorgd. Alleen het verkeer had er vanochtend op sommige plekken last van. Op de snelweg bij Rijssen was er een aanrijding tussen zes auto's.
Later vandaag worden meer winterse buien verwacht. Vooral langs de zee is er kans op wat sneeuw of hagel. Morgen blijft het bijna overal droog en komt de temperatuur maar net boven 0 graden. Warm inpakken dus!