Edit Jeroen: het gaat dus om een lang weekend Eifel, zeg maar omgeving Nürburgring dus ook niet extreem ver van huis. Opzet identiek aan de zeer geslaagde Ardennenrit in september 2010!
Wegens recent gepubliceerde evenementen op de Ring willen we drukte op de weg en bij hotels vermijden, vandaar een nieuwe datum (1 weekje later): vr 15 t/m zo 17 juni 2012
Vrijdag
Idee is vrijdag rond borreltijd te gaan beginnen, hapje eten en daarna weer wat borrels gedurende welke er traditiegetrouw nog wat mensen binnen zullen komen vallen voor een gezellige avond.
Zaterdag
Een dag lekker toeren, idee is ca 200-250 km te rijden op mooie Eifel weggetjes met wat leuke en idyllische stops waarin ongetwijfeld de Nürburgring/Nordschleife (zondag is er tijd zat om ook wat Touristenfahrten te doen) Daarna weer aan de borrel en happen.
Zondag
Voor de liefhebbers nog een mooie toer en mogelijkheid om de Ring te bezoeken dan wel te berijden.
Moet je 3 dagen reserveren?
Het is goed om zo'n trip uitgerust te doen, dus vrijdag op het gemak heen, kan ook 's avonds, is wel aan te bevelen, zodat je geen lange rit op de zaterdagochtend hoeft te doen alvorens aan de toer te beginnen, maar een ieder is vrij om er maar een dagje of alleen de za en zo uit van te maken.
Hotel
We hebben een goed en betaalbaar hotel georganiseerd, Nederlandse eigenaren, prima eten en een gezellige bar die open blijft zolang wij dat willen
Verder is het hotel erg fraai gelegen en als het weer meezit eten of borrelen we buiten, bovenop de berg. Bereikbaarheid is goed en de afstand tot de Ring is ca 20km
Bedongen hebben wij de volgende prijs:
2-persoonskamer, 2 overnachtingen inclusief 2x ontbijt en 1x diner Eur 109,- PP excl toeristenbelasting
Waarschijnlijk nemen we lunchpakketten mee bij het Eifelhotel vandaan à 6,50 pp maar dat zien we nog wel even.
Er zijn op dit moment nog 10 tweepersoonskamers beschikbaar, vol is vol en op is op. Snel boeken dus, boeking aub zelf regelen met het hotel met bovenstaand mailadres
We zullen proberen mensen hier op de hoogte te houden als het hotel vol is, daarna zal men evt moeten uitwijken naar een ander hotel hetgeen natuurlijk altijd mag ook als je niet met het stel E21 ongeregeld gezien wilt worden haha. Andere hotels in de omgeving vind je bijvoorbeeld eenvoudig via http://www.booking.com
We hopen op een opkomst vergelijkbaar met de Ardennen want dat was toch een feest?! Nu zijn we net zo ver weg, maar zijn de wegen beter
Gerrit (3 pers) vr-zo
Wondermike (2 pers) vr-zo
Sven ...
Jeroen (2 pers) vr-zo
Peter V. (2 pers) vr-zo
Arnold (3 pers) vr-zo De dagen moet ik nog even aan mijn broer voorleggen.
e21 323i
e21 alpina B6-2.8
e21 rear carrier- sold
.
Gerrit (3 pers) vr-zo
Wondermike (2 pers) vr-zo
Sven ...
Jeroen (2 pers) vr-zo
Peter V. (2 pers) vr-zo
Arnold (3 pers) vr-zo De dagen moet ik nog even aan mijn broer voorleggen.
Ite (2pers) vr-za, 2 pers. zo=ovb
Understeer is when you hit the wall with the front of the car and oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you.
Er is nog kans dat we het evenement moeten verzetten wegens een groot evenement op de Ring waardoor er geen accomodatie beschikbaar is, dat hoop ik vandaag te horen. Misschien kun je dan wel!
Verder is het zo dat we het liefst in een voor mij (en Ite en Arnold) bekende accomodatie verblijven en daar zijn natuurlijk meer plaatsen, en anders is er wel wat in de nabije omgeving. Dus wat mij betreft geldt hoe meer zielen hoe meer vreugd!