Roest

Voor alle vragen, reparatieverslagen en upgrades
Post Reply
RobSchep
Newbee
Posts: 1
Joined: Wed May 04, 2011 8:59 am
Location: Havelte

Roest

Post by RobSchep »

Hallo,

Ik ben nieuw op dit forum omdat ik eindelijk over ga tot aankoop van een E21. Waarom? In mijn jeugd had de buurman een 320/6.... Sindsdien ben ik besmet met het BMW virus. Ik wil graag naast mijn dagelijkse auto een E21 hebben om te vertroetelen en af en toe met mooi weer tochtjes mee te rijden. Maar, waar moet ik op letten bij de aankoop? Ik weet inmiddels dat roest een groot probleem kan zijn/worden (kriksteunen, in de kofferruimte bij de achter schermen, raamsponningen). Heeft iemand nog meer plekken waar zich roest kan bevinden?

Alvast bedankt voor jullie reacties


User avatar
Jeroen
Site Admin
Posts: 29994
Joined: Tue Sep 14, 2004 12:23 pm
My E21(s): '81 323i Baur
Location: The Netherlands
Contact:

Re: Roest

Post by Jeroen »

Hoi Rob,

Allereerst welkom hier. Als je iets preciezer aan kunt geven wat je zoekt en wat ongeveer het budget is kunnen we wellicht helpen zoeken.
Criteria bijv gesloten/baur cabrio, uitrusting bijv schuifdak, motorisering, conditie, prijsklasse

Onderstaand forumgedeelte mag dan in het engels zijn maar bevat al heel veel info om te weten waar je op moet letten:
http://www.bmwe21.net/forum/viewforum.php?f=38
Regards/groeten, Jeroen
User avatar
uwbuurman
E21 VIP
E21 VIP
Posts: 19160
Joined: Fri Jun 12, 2009 4:49 pm
My E21(s): 1978 type 1 323i 5speed dogleg Polaris
Location: Ljouwert

Re: Roest

Post by uwbuurman »

Welkom en succes met de zoektocht! Als je wat op het oog hebt, kun je hier ook even vragen, grote kans dat iemand m kent en er wat over weet te vertellen.
It's the man next door!

1978 BMW 323i
1980 BMW 528i maior restitutio
1987 BMW 325iA cabriolet
2015 BMW 320dA touring xDrive High Executive ///Msport
2016 BMW 420dA Gran Coupé
Post Reply