omdat er hier ook een paar e46 330i rijders zijn, ik heb een probleem met mijn cardan as.
Vorige week begon de auto gruwelijk te bonken, diagnose was snel gesteld. Kapot hanglager. Deze wilde ik dus vervangen.
Op zich kon ik overal goed bij, echt nu is het achterste gedeelte van de as in het diff blijven zitten
de homokineet is dus open komen te liggen. Heb al in het nl, engels en duits gegoogled maar volgens mij heeft nog niemand dit probleem gehad.
Vragen die ik nu dus heb:
- hoe zit het afdekkapje (achterkant cardanas) normaal vast, zit dit gelijmt? Aangezien dit nu nog in het diff zit.
- is de homokineet nieuw te bestellen of makkelijk weer in elkaar te zetten (het lijkt niet zo moeilijk, ballagers, maar is het zo eenvoudig)
Zie link naar het plaatje wat ik heb gevonden (330i as is blijkbaar enige met homokineet), achterste kapje zit dus in mijn diff vast.

Soms zit het mee, vaak zit het tegen
Groeten loentje

